Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5 Slideshow Image 6 Slideshow Image 7 Slideshow Image 8 Slideshow Image 9

Daihatsu yetkili servisinde müşteri memnuniyeti amaçlı mükemmel hizmet ile karşılaşacaksınız. Müşteri memnuniyeti ve beklentilerinin ötesinde hizmet sunmak amacıyla aşağıdaki beş konu üzerinde yoğunlaşmış bulunmaktayız.Aracınızın periyodik bakımlarını Daihatsu Yetkili Servisimizde yaptırmanız için bir çok sebebiniz var:

1- Yeni Araç Garantisi / Servis İşçilik Garantisi

Aracınızın periyodik bakımları daihatsu Yetkili Servisimizde Yapıldığı Sürece Aracınız Daihatsu Yeni Araç Garantisi altındadır. Daihatsu Yetkili Servisimiz tarafından gerçekleştirilen bakımlarda aynı zamanda Daihatsu Servisimizin garantisi altındır.

2- Orjinal Daihatsu Yedek Parçaları

Daihatsu Yetkili servisimizde sadece Daihatsu orjinal yedek parçaları kullanılır. Orjinal Daihatsu yedek parçaları diğer orjinal olmayan yedek parçalara kıyasla tasarımı, kontrolü, ve üretimi Daihatsu tarafından yapılmış mükemmel kalite seviyesine sahip yedek parçalardır.

3- Eğitilmiş Personel

Daihatsu yetkili servisimizde görev alan Müdür, Yetkili ve teknisyenler Daihatsu tarafından hazırlanan ve sunulan çeşitli eğitim programlarına katılmış kişilerdir. Personelimizden daima profesyonel tavsiye ve hizmet alabilirsiniz.

4- Gelişmiş Servis Donanımı

Daihatsu Yetkili Servisimiz aracınızın ve sizin güvrnliğini sağlamak, etkili ve hızlı hizmet vermek amacıyla gelişmiş servis donanımına sahiptir. Tüm bunların ötesinde elektronik sistemlerin (Motor, otomatik şanzıman vb.) hızlı ve doğru bir şekilde test edilmesini sağlayan DS II (bilgisayarlı sistem test cihazı) servisimizde mevcuttur. DS II sayesinde araç sistemleri test edilir. Arıza kesin ve çabuk olarak test edilir.

5- Güncel Teknik Bilgi

Güncel teknik bilgiler tamir katologları, teknik bültenler ve ürün bültenleri aracılığı ile daihatsu yetkili servisimize iletilmektedir. Bu sebeple profosyonel tavsiye ve hizmet alabileceğiniz kişilerin aracınız hakkında en iyi bilgiye sahip olması sağlanmıştır.

Ana Sayfa | Hakkımızda | Servis | Oto Kuaför | Parça Siparişi | İletişim