Boya parlatma ve koruma sisteminde tüm olumsuz detaylar, boya temizleme, çizik giderme ve parlatma işlemleri uygulanarak yok edilir. Özel boya koruma ürünümüzün uygulanması sonrasında, koruma altına alınmış boya yüzeyi sağlanarak, aracınız uzun süre canlı ve parlak bir görünüme sahip olur.

Detaylı iç temizlik ve koruma sistemi

Aracınızın iç mekanlarında dikkatsizlikten kaynaklanan sigara isi, kötü kokular, lekeler ve benzeri kirlilik durumları, iç mekan malzemelerin dokusal özelliklerine göre formülüze edilmiş ürünlerimizle giderilir.

Motor temizleme ve koruma sistemi

OTOKUAFÖRÜ motor koruma sisteminde sadece yüzeysel değil iç ve alt kısımlardaki temizlenmesi gereken tüm noktalara ulaşılarak derinlemesine bir temizlik sağlanması sonrasında OTOKUAFÖRÜ 'ın özel motor koruma ürünü uygulanır. Böylece dış etkenlerin motora verebileceği zarar en aza indirgenmiş olup uzun süreli, kalıcı bir temizlik sağlanmış olur.

Cilalı köpüklü özel yıkama sistemi

Fırçaların, süngerlerin, kalitesiz şampuanların ve fırçalı otomatik yıkama makinelerinin otomobilinizin boya ve yüzeyine zarar verdiği bilinmektedir. Özel yıkama sistemimizde fırça veya sünger kullanılmamaktadır. Özel makinesi ile köpük haline getirilen ürünümüz aracınıza püskürtülerek bir süre sonra su ile durulanır. Ürünümüz koruyucu özelliğinin yanı sıra, içerdiği cila sebebi ile otomobilinizin parlaklık ve uzun süre canlılığını muhafaza eder.

Ana Sayfa | Hakkımızda | Servis | Oto Kuaför | Parça Siparişi | İletişim